Kraftleverandører i nettet vårt

Nedenfor finner du navn og kontaktinformasjon til kraftleverandører som i dag leverer strøm i Lofotkraft sitt nettområde. Oversikten blir oppdatert når en ny kraftleverandør starter leveranse til en ny kunde. Den blir også oppdatert når eller hvis en kraftleverandør opphører. Opplysninger om kontaktinformasjon er gjort under forutsetning om at korrekt informasjon er tilgjengelig for oss på www.ediel.no  (bransjeoversikt for aktører i kraftbransjen).

Kraftleverandør Telefon Webadresse
Agva Kraft 815 56 857 http://archive.is/bvJht
Akraft AS 02153 www.akraft.no
ANDØY ENERGI AS 76 11 55 00 www.andoy-energi.no
Barents Energi AS 78 96 26 00 www.varanger-kraft.no
Bergen Energi Spot AS Ikke oppgitt http://www.kinectenergy.com
Glitre Energi AS 03101 www.glitreenergi.no
EIDSIVA MARKED AS 62 56 10 00 www.eidsivaenergi.no
ELKRAFT AS 67 97 08 05 www.elkraft.no
Energi 1 Kraftsalg Follo AS 4 70 20 11 www.energi1kraft.no
FITJAR KRAFTLAG P/L 53 45 76 00 www.fitjar-kraftlag.no
FJORDKRAFT AS 55 12 70 00 www.fjordkraft.no
Glitre Energi Strøm AS 03101 glitreenergi.no
GUDBRANDSDAL ENERGI AS 61 29 46 00 www.ge.no
Hafslund Strøm AS 22 43 50 00 www.hafslund.no
Hallingkraft AS 32 08 66 11 www.hallingkraft.no
Haugaland Kraft Energi AS 52 70 72 00 www.haugaland-kraft.no
HELGELANDSKRAFT AS 75 10 00 00 www.helgkraft.no
HURUM KRAFT AS 32 79 20 00 www.hurumkraft.no
HÅLOGALAND KRAFT AS MARKED 77 04 25 00 www.hlk.no
ISHAVSKRAFT AS 78 44 96 50 www.ishavskraft.no
Kraft1 AS 23 90 58 12 www.kraft1.no
Kraft1 Norge AS 23 90 58 12 www.kraft1.no
KRAFTINOR AS 02006 www.kraftinor.no
LIER STRØM AS 815 22 300 www.lier-everk.no
LOS AS 02021 www.los.no
Lærdal Energi AS 57 66 94 00 www.laerdalenergi.no
Midtnorge Kraft AS 73 85 92 29 www.midtnorgekraft.no
NORVEST KRAFT AS 70 27 35 00 www.sykkylven-energi.no
NTE Marked AS 07401 www.nte.no
NorgesEnergi AS 81 03 37 00 www.norgesenergi.no
Oppdal Everk Kraft 72 40 01 50 www.oppdal-everk.no
PowerTrade AS 33 41 37 22 www.powertrade.no
Rauma Energi Kraft AS 71 22 67 00 www.rauma-energi.no
SkandiaEnergi Omsetning AS 81 01 29 00 www.skandiaenergi.no
SFE KRAFT AS 57 88 47 00 www.sfe.no
SKS KRAFTSALG 75 40 22 00 www.sks.no
Sognekraft AS 57 69 86 00 https://sognekraft.no
STANGE ENERGI SALG AS 62 58 50 00 www.stangeenergi.no
STATOIL NORGE AS 51 99 00 00 www.statoil.com
STRANDA ENERGIVERK AS KRAFT 70 26 98 30 www.strandaenergi.no
SVORKA ENERGI AS, KRAFT 07165 www.svorka.no
Skandiakraft AS 03331 www.skandiakraft.no
TAFJORD MARKED AS 70 10 07 00 www.tafjord-kraft.no
TELINET ENERGI AS 81 51 00 44 www.telinetenergi.no
Tibber Norge AS 99 45 23 50 http://norge.tibber.com/
Tinde Energi AS 32 17 80 90 tindeenergi.no
TOTAL ENERGI ASA 57 75 79 55 www.totalenergi.no
Trollfjord Produksjon AS 76 11 80 00 www.trollfjord.no
TRONDHEIM ENERGI KRAFTSALG AS 02450 www.trondheimenergi.no
TRØNDERENERGI MARKED AS 73 54 16 00 www.tronderenergi.no
TUSSA 24 AS 70 04 63 00 www.tussa.no
USTEKVEIKJA ENERGI AS 32 08 70 00 www.ustekveikja.no
Vesterålskraft Strøm AS 76 11 25 60 www.vkraft.no

 

Logg på Min side

Har du ikke brukerkonto? Vennligst registrer deg.